Kategórie

Vyhladzovač vrások 1+1 zadara

Internet
Ušetríte
39.90 €

Urobte radosť sebe a kamoške, alebo mamine. Wrinkle Eraser Pen je alternatívne riešenie oproti chirurgickému faceliftu, alebo injekciám botoxu. Oddiaľte príznaky starnutia s týmto efektívnym vyhladzovačom vrások. Wrinkle Eraser Pen účinne minimalizuje vrásky, okolo očných viečok, úst a mimických vrások. Zosvetlí tmavé očné krúžky, a odďaľuje tvorbu ďalších vrások.

Čo dostanete Zadara?

Pomocou najnovšej technológie, prináša vyhladzovač proti vráskam vlny energie do obnovy dermálnej vrstvy nesúcej SDO vrások na tvári. Vďaka Wrinkle Eraser Pen, sa kožné bunky obnovujú s energiou a elánom, elasticita pokožky sa obnovuje a rýchlosť metabolizmu a mikrocirkulácie je zvýšená. Wrinkle Eraser Pen vyhladzovač zvýši produkciu enzýmu C8 a stimuluje syntézu kolagénu v pleti. Jemné linky a vrásky sú trvale znížené, odstránené a bráni ich vytvoreniu.


Ako starneme, vrchné vrstvy pokožky strácajú hydratáciu a vláčnosť. U mladého človeka sa pokožka obnovuje každé tri až štyri týždne, u jedinca staršieho potom len raz za štyri až šesť týždňov. Preto je potrebné o starnúcu pokožku dobre sa starať. Inak s vekom začne mať nezdravý a presušený vzhľad, ktorý má za následok nadmerný vznik vrások, hlavne okolo očí, kútikov úst a na čele.Správnou starostlivosťou o pleť možno vzniku vrások nielen predísť, ale i vyhladiť vrásky už vzniknuté (kozmetika, elektronické vyhladzovače vrások). Vyhladzovač vrások je prístroj určený na vyhladenie a odstraňovanie vrások na všetkých partiách tváre - je vhodný predovšetkým na jemné partie okolo očí a úst, možno ho ale použiť i na vrásky na čele, v nosolabiálnych ryhách a na tvári. Prístroj na vyhladenie vrások ponúka rôzne liečebné plány proti starnutiu pokožky pre jednotlivé vekové skupiny - vysoká, stredná alebo nízka frekvencia vĺn. Pri pravidelnom používaní účinne odstraňuje vačky okolo očí a zosvetľuje tmavé kruhy pod očami. Tradičná technológia zaručuje prenikanie vĺn s vysokou frekvenciou do hlbokých vrstiev pokožky, kde stimulujú produkciu enzýmov a koenzýmov kožnými bunkami. Vyhladzovač vrások tak podporuje tvorbu kolagénu a regeneráciu pokožky, čím predchádza tvorbe vrások.

Dôležité

  • 1+1 zadara

  • Poštovné 2.90 €
  • Spôsob doručenia Kurier GLS

 

  • Ponúka rôzne liečebné plány proti starnutiu pokožky pre jednotlivé vekové skupiny.
  • Wrinkle Eraser Pen účinne minimalizuje vrásky, okolo očných viečok, úst a mimických vrások.
  • Zosvetlí tmavé očné krúžky, a odďaľuje tvorbu ďalších vrások.
  • Je určený na vyhladenie a odstraňovanie vrások na všetkých partiách tváre.
  • Tip na praktický darček.

Dodanie

  • 14 dňová garancia vrátenia peňazí
  • Tovar Vám bude doručený kurierom priamo k Vám domov do 5 pracovných dní

 

Komentáre

Vaše meno
Komentár
Tami 16. 8. 2016 o 10:59

VELKE ĎAKUJEM!!!!!!!! Mamina sa potešila teši sa že jej to nebudem brať kedže mam svoje ,Baby odporučam!

Chcem vedieť o nových CrazyDealoch

Zadajte prosím Váš email.