Kategórie

Sada štetcov na líčenie 24ks + Kefa Tangle Teezer Zadara

Internet
Ušetríte
16 €

Sada 24 štetcov na líčenie a k tomu kefa Tangle Teezer Zadara!

Čo dostanete Zadara?

Doprajte si líčenie ako od profesionálov s 24-dielnou sadou štetcov na líčenie. Praktická sada štetcov v rolovacom púzdre zahŕňa všetko potrebné pre dokonalý make-up! Štetce sú vyrobené z dreva a vysoko kvalitných štetín. Sada obsahuje 24 štetcov a aplikátorov, vrátane kefky s hrebienkom na úpravu rias a obočia.


Aby sa nezabudlo ani na vlasy dostanete kefu Tangle Teezer Zadara. Umožňuje poskytnúť pokožke hlavy blaženú masáž a vlasom rýchle prečesanie od korienkov ku končekom. funguje, jako žiadna iná kefa alebo hrebeň. Jeho štetiny sú špeciálne rozvrhnuté a majú ojedinelú schopnosť ohnúť sa nad zauzleným miestom.


Použitie je rýchle a jednoduché a tak česanie vlasov je naozaj príjemné, pretože konečne Vaše vlasy ostanú tam, kde majú byť. Konečne sa do svojich vlasov môžete zamilovať. Pevnejšie, zdravšie a žiarivejšie vlasy môžu byť Vaše, ak sa zbavíte vlasových zlozvykov.


Všetky tie roky ťahania a trhania zamotaných uzlov z Vašich vlasov zlými kefami spôsobilo nezvratné zmeny vo vlasových kutikulách- ani ste o tom nevedeli. Prirodzená obranyschopnosť vlasov je tak poškodená a preto sú viac náchylné k ďalšiemu poškodzovaniu, sú krehké a tým pádom strácajú tvara objem.


Lesk a žiarivosť sa vytratí a zostanú unavené vlasy. Vaša budúcnosť so zdravo vyzerajúcimi vlasmi začína práve teraz. Vaše vlasy sa môžu stať naozaj korunou krásy jednoduchým krokom- a to používaním Tangle Teezeru, profesionálnej kefy, vždy keď si umývate vlasy.


Prirodzená pevnosť, tvar a lesk sa vráti. Stačí, ak viete ako. Vhodné aj na predlžované vlasy.

Dôležité

  • + Tangle Teezer Zadara

  • Poštovné 2.90 €
  • Spôsob doručenia Kurier GLS

 

  • 24 dielna sada štetcov
  • Vyrobených z dreva
  • Profesionálna kefa Tangle Teezer zadara

Dodanie

  • 14 dňová garancia vrátenia peňazí
  • Tovar Vám bude doručený kurierom priamo k Vám domov do 5 pracovných dní

Komentáre

Vaše meno
Komentár
Peta K. 16. 8. 2016 o 10:58

Tangle teezer je super! ;)

Chcem vedieť o nových CrazyDealoch

Zadajte prosím Váš email.