Kategórie

Sada švajčiarskych keramických nožov +Osviežovač do chladničky Zadara

Internet
Ušetríte
9 €

Nožov v domácnosti nikdy nie je dosť a vždy sa zídu nové. 6-dielna sada švajčiarskych nožov prichádza v peknom balení ale čo je dôležitejšie s kvalitou, ktorá sa od nožov očakáva predovšetkým. K nim dostanete osviežujúcu loptičku do chladničky Zadara, ktorá sa postará o to, aby potraviny v chladničke vydržali čo najdlhšie čerstvé. Prečo plytvať a vyhadzovať pokazené jedlo, keď mu čerstvosť môžete predĺžiť.

Čo dostanete Zadara?

Sada švajčiarskych nožov s keramickým povrchom obsahuje 5 kvalitných nožov, 1 škrabku a praktické púzdro s magnetickým tesnením. Nože sú odolné a ich ostré čepele vám umožnia rezať s úplnou presnosťou. Tiež sa ľahko používajú vďaka ergonomickej rukoväti. Sada obsahuje: 1 kuchynský nôž (cca 34cm) 1 nôž na chlieb (cca 34cm) 1 nôž na mäso (cca 34cm) 1 univerzálny nôž (cca 22cm) 1 nôž na šúpanie (cca 18cm) 1 keramickú škrabku.


Ku nákupu dostanete osviežovač do chlaničky Zadara. Ak sa zaujímate o zdravý životný štýl a chcete si udržat jedlo v chlaničke čo najdlhšie čerstvé mohla by vás táto novinka zaujímať. Gulička do chlaničky udrží potraviny až 3x dlhšie čertvé vďaka svojej špeciálnej náplni. Jednoducho povedané gulička absorbuje plyny uvoľnené jedlom, ktoré majú na vine to, že jedlo sa rýchlejšie kazí. Tiež odstraňujú nepríjemný zápach chladničky, ktorý poznáme asi všetci. Jedna gulička má priemer asi 3cm a Zadara dostanete balenie 3 guličiek.

Dôležité

  • + Osviežovač do chladničky Zadara 

  • Poštovné 2.90 €
  • Spôsob doručenia kuriér GLS

 

  • 6 dielna sada švajčiarskych nožov
  • oviežovač do chlaničky Zadara
  • 1 balenie obsahuje 3 guličky, ktoré udržia jedlo dlhšie čerstvé

Dodanie

  • 14 dňová garancia vrátenia peňazí
  • Tovar Vám bude doručený kurierom priamo k Vám domov do 5 pracovných dní

Komentáre

Vaše meno
Komentár
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Chcem vedieť o nových CrazyDealoch

Zadajte prosím Váš email.