Kategórie

Termoaktívny Gél proti Celulitíde + Náplaste na chudnutie na Zadara

Internet
Ušetríte
15 €

Termoaktívny gél sa rýchlo vstrebáva, a tak jeho zložky účinkujú rýchlo a účinky ich pôsobenia proti lokálnej celulitíde či obezite sú zázračné.

Spôsob použitia: Naneste na vybrané časti tela a jemne vmasírujte do úplného vstrebania. Dôležitá poznámka: Pred použitím urobte test na citlivosť, niektoré zložky môžu u citlivejších jedincov spôsobovať začervenanie či svrbenie. Tieto vedľajšie účinky počas krátkeho času vymiznú.

Kozmetický výrobok pre vonkajšie použitie. Sudatone sa netestuje na zvieratách. Uložte mimo dosahu detí. Sudatone termoaktívny gél proti celulitíde obsahuje 500 ml.

Čo dostanete Zadara?

Ku kúpe dostanete Zadara náplaste na chudnutie Bright Look založené na báze bylín a prírodných surovín. Náplaste majú potenciál stať sa vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu hitom sezóny. Je to skvelý spôsob, ako si udržať pekné brucho, pretože odstraňujú prebytočný tuk. Jednoduchá, praktická a overená metóda, ako získať pevné a ploché brucho bez vedľajších účinkov. Náplaste na chudnutie Bright Look zakrývajú celú oblasť brucha, čo zvyšuje ich účinnosť. Navyše boli navrhnuté tak, že ich užívanie je úplne diskrétne.


Spôsob použitia: Stačí prilepiť náplasť na suchú a čistú pokožku na bruchu. Odporúčame ponechať náplasť na koži asi 4 až 6 hodín podľa citlivosti pokožky (nikdy nenechávajte náplasť prilepenú dlhšie ako 8 hodín). Neodporúča sa používať denne. Približné rozmery: 31 x 18 cm. Balenie obsahuje 5 náplastí. Vhodné pre mužov aj pre ženy.

Dôležité

  • + Náplaste na chudnutie na brucho Zadara

  • Poštovné 3.90 €
  • Spôsob doručenia DPD Kuriér
  • Netestuje sa na zvieratách
  • Objem 500ml
  • Termoaktívny gél 

Dodanie

  • 14 dňová garancia vrátenia peňazí
  • Tovar Vám bude doručený kurierom priamo k Vám domov do 5 pracovných dní

Komentáre

Vaše meno
Komentár
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Chcem vedieť o nových CrazyDealoch

Zadajte prosím Váš email.